Movies
Ratings
477
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LeeRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5