Movies
Ratings
995
Night in ParadiseRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0