Movies
Ratings
424
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
GuestRated ★ 4.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0