Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0