Titles you rated
Drive My CarRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Road HouseRated ★ 3.5
The Wedding PlannerRated ★ 1.5
HorsemenRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 2.0