Movies
Ratings
81
InsanitariumRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5- MonkeyboneRated ★ 3.5
The AnimalRated ★ 2.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 2.5- SenselessRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.0
Crazy EnoughRated ★ 2.5
Wayne's WorldRated ★ 3.5
Army of DarknessRated ★ 2.0
Evil Dead IIRated ★ 2.5
Who's Got The Tape?Rated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
My Bloody ValentineRated ★ 2.0
StageFright: AquariusRated ★ 4.0
The Blues BrothersRated ★ 4.5
Tommy BoyRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0