Movies
Ratings
150
The HostRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 2.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5