Movies
Ratings
446
The PrestigeRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5