Series
Ratings
27
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0