Movies
Ratings
659
SicarioRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5