Series
Ratings
33
My NameRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5