Movies
Ratings
2597
Le SamouraïRated ★ 3.5
Un FlicRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5- Papa’s FingerRated ★ 3.5
The Bad Sleep WellRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- RendezvousRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- TRAPRated ★ 2.0
- Bad BloodRated ★ 1.5
- GalloperRated ★ 3.5