Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Four BrothersRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5