Titles you rated
The HoleRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0