Movies
Ratings
59
TitanicRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 0.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0