Movies
Ratings
523
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 3.0
The PactRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0