Movies
Ratings
530
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.0
DevilRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0