Movies
Ratings
155
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0