Movies
Ratings
1420
Unicorn StoreRated ★ 5.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 2.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Blue JayRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 1.0
Anna KareninaRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0