Movies
Ratings
236
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.5