Movies
Ratings
362
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5