Movies
Ratings
365
The King's WardenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0