Movies
Ratings
240
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5