Movies
Ratings
42
Captain PhillipsRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0