Movies
Ratings
31
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0