Movies
Ratings
101
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 1.0
One DayRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5