Movies
Ratings
1120
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Mother and the WhoreRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kandagawa WarsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bumpkin SoupRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0