Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.0