Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5