Movies
Ratings
112
DreamgirlsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0