Movies
Ratings
619
New Police StoryRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 1.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5