Movies
Ratings
398
In the AislesRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0