Movies
Ratings
317
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Man on the MoonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0