Movies
Ratings
310
Escape PlanRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5