Movies
Ratings
872
Claire's KneeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Bubble Fiction: Boom or BustRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 3.0
Goltzius and the Pelican CompanyRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0