Movies
Ratings
820
Naked LunchRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 4.0