Series
Ratings
52
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5