Movies
Ratings
792
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Only the BraveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
Bantú MamaRated ★ 2.5
The MarksmanRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5