Movies
Ratings
303
Us and ThemRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5