Movies
Ratings
455
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0