Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0