Movies
Ratings
46
RevivreRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0