Movies
Ratings
681
Project Hail MaryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0