Series
Ratings
20
AdolescenceRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Bear Season 1Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 0.5- Sherlock UncoveredRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 3.0