Movies
Ratings
1303
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 2.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Violent NightRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0