Movies
Ratings
132
Our TimesRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0