Movies
Ratings
351
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0