Titles you rated
Big FishRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0- The Red ViolinRated ★ 1.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.5