Movies
Ratings
157
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0