Titles you rated
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
SmileRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5